Tuesday 30th of November 2021

KLUB GÓRSKI PTTK BUSKO

ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ GÓRSKĄ W TATRY

WIOSNA w  DOLINIE GĄSIENICOWEJ

NIEDZIELA 14 KWIETNIA 2019 R.

Zbiórka: niedziela 14.04.2019 r., godz. 5.00 rano pod Ołówkiem - ul. Poprzeczna.

Trasa: Kuźnice - Dolina Jaworzynka - Hala Gąsienicowa - Czarny Staw Gąsienicowy - Schronisko PTTK Murowaniec - Dolina Jaworzynka - Kuźnice

Czas przejścia: ponad 6 godz. /czas letni/

Dystans: 12,3 km.

Suma podejść: 801 m.

GOT: 20 pkt.

W schronisku PTTK Murowaniec planowana jest przerwa na obiad i odpoczynek przed powrotem na parking.

Powrót do Buska: ok. godz. 22:00

W Tatrach, w górnych partiach panuje jeszcze zima. Wycieczka dla osób z przygotowaniem do górskiej turystyki zimowej. W związku z miejscowym oblodzeniem szlaku oraz mogącymi się pojawić opadami śniegu wskazane zabranie raczków i kijów trekkingowych. Należy także pamiętać o odpowiednim, ciepłym ubraniu chroniącym przed mrozem i wiatrem.

UWAGA: Prosimy koniecznie zabrać latarki czołowe z uwagi na powrót na parking po zmroku.

Koszt przejazdu: 60 zł - członkowie PTTK Busko, 70 zł – niezrzeszeni.

Należy uwzględnić dodatkowo cenę biletu wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego (2,50 zł-ulgowy, 5 zł-normalny).

Wycieczka odbędzie się przy min. 20 uczestnikach.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenia do środy 10 kwietnia WYŁĄCZNIE na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

PROSIMY NIE PRZESYŁAĆ ZGŁOSZEŃ NA INNE NIŻ W.W. ADRES E-MAIL ORAZ POPRZEZ PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE.

Wpłaty w czwartek na Ganku (Al. Mickiewicza 7) w godz. 18.00-19.00.

Kierownik wyprawy: Maciek Adamczyk tel. 668 311 508

Tel. alarmowy w górach: 601 100 300 lub 985