Saturday 19th of October 2019

WSCHÓD SŁOŃCA NA BABIEJ GÓRZE  – 1725 m n.p.m.

SOBOTA 9 LUTEGO – NIEDZIELA 10 LUTEGO 2019r.

CZY JESTEŚ GOTÓW NA PRZEŻYCIE NIESAMOWITEJ ZIMOWEJ PRZYGODY ?

CZY CHCESZ SPRAWDZIĆ SIĘ W ZIMOWYCH WARUNKACH ZWIĄZANYCH Z NOCOWANIEM NA SZCZYCIE BABIEJ GÓRY I PODZIWIANIEM WSCHODU SŁOŃCA ?

JEŚLI TAK TO ZAPRASZAMY DO WYJAZDU

Dołączymy w ten sposób do VII DIABELSKIEGO WSCHODU SŁOŃCA W BIELI

Wyprawowy niezbędnik:

Rzeczy najbardziej niezbędne w górach: głowa, plecak, jedzenie, dobre ubranie (bielizna termoaktywna, ciepłe skarpety 2 pary, spodnie narciarskie lub górskie zimowe, ciepły polar, kurtka puchowa, kurtka przeciwwiatrowa najlepiej z membraną, ciepła czapka, chusta buff, kominiarka, ciepłe rękawice – 2 pary, buty ciepłe trekkingowe wysokie. Generalnie ubiór na cebulkę gdyż termika będzie zależała od miejsca i wysokości, na szczycie należy spodziewać się wiatru)

- karimata lub mata pompowana - gdyż na niej będziemy spać pod murkiem,
- folia NRC zwana też Kocem ratunkowym - niezbędna w górach ZAWSZE, bardzo mile widziane dwie sztuki,
- śpiwór - preferowany z minusową "temperaturą środkową",

- termos z gorącą herbatą

- latarka czołówka + druga zapasowa lub latarka ręczna, oraz baterie zapasowe

- mapa papierowa

- power bank
- okulary przeciwsłoneczne

- wgrana aplikacja na telefon „Na ratunek” oraz numer ratunkowy do GOPR – 985 lub 601 100 300
- raki (przydatne w zasadzie tylko na odcinku z Krowiarek do Sokolicy),
- kijki trekkingowe

- kuchenka turystyczna

- kompas oraz GPS – może się przydać w czasie mgły.

UWAGA, WAŻNE!!!
ABSOLUTNIE NIE BIERZEMY NAMIOTÓW!!!

Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jej uczestników. Każdy uczestnik idzie „na własną rękę” z pełną świadomością zagrożeń jakie go mogą napotkać.

O zapisy prosimy chętnych do czwartku 7 lutego do godz. 19.00 lub  pod numer telefonu:

Krystian Wilk 666 929 059