Wednesday 23rd of January 2019

ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ GÓRSKĄ

JESIENNE TATRY ZACHODNIE – WOŁOWIEC

NIEDZIELA 16 WRZEŚNIA 2018

Zbiórka: niedziela 16.09.2018 r., godz. 5.00 rano pod Ołówkiem - ul. Poprzeczna.

Trasa: Siwa Polana – Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej – Grześ – Rakoń – WOŁOWIEC (2064 m n.p.m.) – Dolina Wyżnia Chochołowska – Schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej (czas wolny ok. 1 godz) – Siwa Polana.

Czas przejścia: ok. 9 godz., Dystans: ok.  24.1 km., Suma podejść: 1321 m., GOT: 35 pkt

Opcja krajoznawcza: Podczas trwania wycieczki na Wołowiec będzie możliwość zwiedzania Zakopanego we własnym zakresie. Chętni zostaną rano dowiezieni do Zakopanego i zabrani wieczorem po zakończonej wycieczce górskiej.

Powrót do Buska: w późnych godzinach wieczornych.

Koszt przejazdu: 65 zł - członkowie PTTK Busko, 75 zł – niezrzeszeni.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenia e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy 12 września. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego.

Wpłaty w czwartek na Ganku (Al. Mickiewicza 7) w godz. 9.00 - 10.00 i 18.00-19.00.

Wycieczka odbędzie się przy minimum 20 uczestnikach.

Kierownik wycieczki: Robert Pisarczyk, tel.739 554 796

Informacje dodatkowe:

- pogoda w górach może się gwałtownie zmienić (spadek temperatur, opady deszczu i śniegu), należy przygotować się do wędrówki posiadając odpowiednie wyposażenie (ciepła odzież, kurtka przeciwdeszczowa, czapka, rękawiczki, stabilne obuwie trekkingowe).

- szlak oceniany jest jako średnio trudny.

- numer alarmowy TOPR 601-100-300 lub 985.