Saturday 19th of October 2019

GŁÓWNY SZLAK BESKIDZKI CZ. 2
NIEDZIELA 5 sierpnia 2018

Zbiórka: niedziela 5 sierpnia 2018 r., godz. 6:00 pod Ołówkiem - ul. Poprzeczna

Trasa: Wisła, Jawornik – Przełęcz Beskidek – Soszów Wielki (884m) – Stożek Wielki (955m) – Kyrkawica (973m) – Kiczory (990m) – Przełęcz Kubalonka – Przełęcz Szarcula.

Czas przejścia: ok. 6 godz., Dystans: ok. 17 km., Suma podejść: 859 m., GOT: 23 pkt

Opcja krajoznawcza: Podczas trwania wycieczki górskiej istnieje możliwość zwiedzania we własnym zakresie Wisły. Chętni na  pobyt  zostaną rano dowiezieni do Wisły i zabrani wieczorem po zakończonej wycieczce górskiej.

Powrót do Buska ok. godz. 22:00

Koszt przejazdu: 60 zł – członkowie PTTK, 70 zł – niezrzeszeni.

Wycieczka odbędzie się przy minimum 20 uczestnikach.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy 1 sierpnia do godz.15.00.

Wpłaty w czwartek na Ganku (Al. Mickiewicza 7) w godz. 9.00 - 10.00 i 18.00-19.00.

Kierownik wycieczki: Włodzimierz Marchewka.