Wednesday 23rd of January 2019

zaprasza na wycieczkę górską w Beskid Sądecki + Szczawnica
NIEDZIELA 22 LIPCA 2018

Zbiórka: niedziela 22 lipca 2018 r., godz. 6:00 pod Ołówkiem - ul. Poprzeczna

Trasa: Łącko - Koziarz - Dzwonkówka - Bacówka PTTK pod Bereśnikiem  - Szczawnica  / szlak żółty /

Czas przejścia: ok. 7 godz., Dystans: ok. 19 km., Suma podejść: 1010 m., GOT: 23 pkt

Szczyty na trasie: Koziarz (934m), Jaworzynka (936 m), Dzwonkówka (983m)

Po zejściu ze szlaku: czas wolny w Szczawnicy około 1.5 godz.

Opcja krajoznawcza: Podczas trwania wycieczki górskiej istnieje możliwość zwiedzania we własnym zakresie Szczawnicy. Chętni na  pobyt  zostaną rano dowiezieni do Szczawnicy i zabrani wieczorem po zakończonej wycieczce górskiej.

Powrót do Buska ok. godz. 22:00

Koszt przejazdu: 50 zł – członkowie PTTK, 60 zł – niezrzeszeni.

Wycieczka odbędzie się przy minimum 20 uczestnikach.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy 18 lipca do godz.15.00.

Wpłaty w czwartek na Ganku (Al. Mickiewicza 7) w godz. 9.00 - 10.00 i 18.00-19.00.

Kierownik wycieczki: Sylwester Szewa.