Monday 25th of March 2019

W TATRY

RUSINOWA POLANA

NIEDZIELA 1 LIPCA 2018

Termin: Zbiórka: niedziela 1 lipca  2018 r. o godzinie 6:00 rano pod Ołówkiem - ul. Poprzeczna.

Powrót w godzinach wieczornych.

Trasa: Wierch Poroniec- Rusinowa Polana - Gęsia Szyja - Rusinowa Polana (szlak zielony) - Dolina Filipka - Zazadnia (szlak niebieski)

Czas przejścia -  około 4 h , Dystans: 9,5 km, Suma podejść: 421 m m, GOT: 15 pkt.

Szczyty na trasie: Gęsia Szyja ( 1465m n.p.m.)

- szlak przez Rusinowa Polane  oceniane jest jako łatwe,

Bilet do TPN – 5 zł normalny, 2,50 zł ulgowy

Koszt przejazdu:

55 zł - członkowie PTTK z opłaconą składką za 2018 r.

65 zł - niezrzeszeni w PTTK

Zapisy:

Wymagane wcześniejsze zgłoszenia: e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy 27 czerwca do godz. 15.00.

Wpłaty w czwartki na Ganku (willa Polonia, al. Mickiewicza 7 w Busku-Zdroju) w godz. 9.00 - 10.00 oraz 18.00 - 19.00.

Wycieczka odbędzie się przy minimum 20 uczestnikach.

Kierownik wycieczki: Renata Sadłocha