Monday 25th of March 2019

PTTK O/ BUSKO
ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ

GSB CZ. 1.

Rozpoczynamy eksplorację Głównego Szlaku Beskidzkiego (GSB).

Główny Szlak Beskidzki imienia Kazimierza Sosnowskiego – szlak turystyczny znakowany kolorem czerwonym biegnący od Ustronia w Beskidzie Śląskim do Wołosatego w Bieszczadach. Najdłuższy szlak w polskich górach, liczy około 496 km.

NIEDZIELA 27 MAJA 2018

Termin: Zbiórka: niedziela 27 maja 2018 r. o godzinie 6: 00 rano pod Ołówkiem - ul. Poprzeczna.
Powrót w godzinach wieczornych.

Trasa: Ustroń – Gościniec Równica (758 m) – Czantoria Wielka (993 m) – przeł. Beskidek (szlak czerwony) –Wisła Jawornik (szlak czarny).

Czas przejścia -  około 5,40 h, Dystans: 15,8 km, Suma podejść: 1043 m.

Koszt przejazdu:
60 zł - członkowie PTTK z opłaconą składką za 2018 r.
70 zł - niezrzeszeni w PTTK

Zapisy:
Wymagane wcześniejsze zgłoszenia: e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy 23 maja do godz. 15.00.

Wpłaty w czwartki na Ganku (willa Polonia, al. Mickiewicza 7 w Busku-Zdroju) w godz. 9.00 - 10.00 oraz 18.00 - 19.00.

Wycieczka odbędzie się przy minimum 25 uczestnikach.

Kierownik wycieczki: Włodzimierz Marchewka