Tuesday 07th of February 2023

ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ
PILSKO – BESKID ŻYWIECKI
NIEDZIELA 22 KWIETNIA 2018

Termin: Zbiórka: niedziela 22 kwietnia 2018 r. o godzinie 6:30 rano pod Ołówkiem - ul. Poprzeczna.
Powrót w godzinach wieczornych.

Trasa:
Korbielów – Czarny Groń – PTTK na Hali Miziowej –Pilsko – Hala Miziowa – Czarny Groń – PTTK Hala Baców - Korbielów

Czas przejścia -  około 5 h(21 km).

Różnica wysokości 961 m.

Koszt przejazdu:
65 zł - członkowie PTTK z opłaconą składką za 2018 r.
75 zł - niezrzeszeni w PTTK

Zapisy:
Wymagane wcześniejsze zgłoszenia: e-mail :
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do czwartku 19 kwietnia do godz. 18.00.

Wpłaty w czwartki na Ganku (willa Polonia, al. Mickiewicza 7 w Busku-Zdroju) w godz. 9.00 - 10.00 oraz 18.00 - 19.00.

Wycieczka odbędzie się przy minimum 20 uczestnikach.

Informacje dodatkowe:

- pogoda w górach może się gwałtownie zmienić (spadek temperatur, opady deszczu i śniegu), należy przygotować się do wędrówki w warunkach chłodnej pogody (ciepła odzież, stabilne obuwie)

- szlak na Pilsko (zielony)  oceniany jest jako średnio trudny.

Kierownik wycieczki: Maciek Adamczyk tel: 794 041 144