Tuesday 07th of February 2023

ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ

do Doliny Chochołowskiej

NIEDZIELA 8 KWIETNIA 2018

Termin: Zbiórka: niedziela 8 kwietnia 2018 r. o godzinie 6:30 rano pod Ołówkiem - ul. Poprzeczna.
Powrót w godzinach wieczornych.

Trasa:
 Doliną Chochołowską do Polany Chochołowskiej, czas wolny  i powrót.
Czas przejścia w jedną stronę około 1 : 40’ (7,5 km). Różnica wysokości 223 m.

Koszt przejazdu:
65 zł - członkowie PTTK z opłaconą składką za 2018 r.
75 zł - niezrzeszeni w PTTK
+ 5 zł/os.- bilet wstępu na teren Doliny Chochołowskiej

Zapisy:
Wymagane wcześniejsze zgłoszenia: e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy 4 kwietnia do godz. 15.00.
Pierwszeństwo w wycieczce mają członkowie PTTK z opłaconą składką na 2018 r.
Wpłaty w czwartki na Ganku (willa Polonia, al. Mickiewicza 7 w Busku-Zdroju) w godz. 9.00 - 10.00 oraz 18.00 - 19.00.
Nieuiszczenie wpłaty do czwartku 5 kwietnia do godz. 19.00 powoduje automatyczne skreślenie z listy uczestników.

Informacje dodatkowe:
- pogoda w górach może się gwałtownie zmienić (spadek temperatur, opady deszczu i śniegu), należy przygotować się do wędrówki w warunkach zimowych (ciepła odzież, stabilne obuwie)
- szlak przez Dolinę Chochołowską przebiega drogą utwardzoną, a jego przejście oceniane jest jako łatwe
- na trasie istnieje możliwość oblodzenia szlaku
- warto wpisać do książki tel. numer alarmowy TOPR 601-100-300

Kierownik wycieczki: Krystian Wilk